Co se bude dít ve 4. sérii?

12. ledna 2011 v 21:53 | Abby |  Novinky o seriálu
11. září 2010 v 17:26 | 

Rok po smrti Johnson a zmizení tří klíčových zaměstnanců ARC, vláda ztratila víru v Lesterovi schopnosti provozovat tak nebezpečné a nákladné operace na vlastní pěst. ARC je tedy v rukou veřejného a soukromého sektoru, část vládní, část podnikatele Philipa Burtona. Lester si jen s nechutí uvědomuje, že Burton bude jistě chtít, nějaké zapojení do operací.


Connor, Abby a Danny byli nahrazeni novými spolupracovníky Mattem a Jess. Kapitán Becker musí žít s pocitem viny za zmizení členů týmu. Nyní pracuje jako soukromý voják pro ARC. Dostávají nové uniformy a nové EMDS (elektro-svalové narušovací zařízení), Taser zbraně, které zabraňují zabití stvoření.


Abby a Connor zůstávají v Křídě. Snaží se tam přežít, utíkají nebezpečným tvorům, živí se kořeny a housenkami. Je to zkušenost, která je hodně sbližuje, v každém slova smyslu. Jejich čas tam, si vzal duševní i fyzickou daň.  Pro Abby je přizpůsobit se lepší než pro Connora. Ten je zvyklý mít kolem sebe svůj technologický komfort, než volnou přírodu.

Danny, jediný zbývající člen původního týmu se vrací a jeho odhalení bude mít hluboký dopad na ARC a jeho tým. Jeho odhalení bude následkem vyhození některých členů týmu a tím tým posune do ještě zoufalejší situace.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rio rio | 24. dubna 2011 v 0:34 | Reagovat

na hornej fotke je napísané jass and matt ale to je emily and matt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama