Ethan Dobrowski (Patrick Quinn)

17. ledna 2011 v 17:30 | Abby
Herec: Jonathan Byrne
Ethan
Dabér: (Neznámý)
Hrál: 4x3,4x4, 4x5
Věk: 33
Výška: 175 cm
Místo narození: Londýn
Záliby: Neznámé
Zaměstnání: Neznámé

Ethan cestuje skrze anomálie dlouhou dobu - buďto sám, nebo ve společnosti skupiny, kde potkal Emily. Ale narozdíl od Emily, která ve své nově nalezené rodině prospívá, se Ethanovi nedaří tak dobře.

Neustálé cestování, strach z neznáma, příšery ho začali ničit.
Nejistá cesta skrze anomálie ho změnila v násilného (zuřivého) muže. Ethan je vznětlivý. Byl ohromen zoufalstvím. Vztek a zármutek ho vedl u pomstě. Neohrožoval
jen Emilyn život, ale i celý běž ARC operací. 

Jak to vlastně bylo?

Poprvé se o něm dozvídáme v epizode 3x2. Narodil se okolo roku 1981. Když mu bylo 14 šel společně se svými dvěma kamarády Ryanem Masonem a Mattem do jednoho starého domu. Zde byla ovšem anomálie a neznáme zvíře, které Matta zabilo. Ryana napadlo, ale přežil a Patrick před ním unikl skrze anomálii.

Jeho bratr Danny Quinn se ho snažil najít, myslel si že byl mrtví ale nevěřil tomu. Když zjistil, že existují anomálie, bylo mu jasno, že jeho bratr musel projít skrze. V dílu 4x7 se Danny a Patrick znovu setkávají.

Celou dobu si Matthew myslel, že to bude právě Ethan (Patrick), kdo něco provede s anomálie,ale ona to nebyl. Pouze se snažil se pomstít svému bratrovi, že ho nenašel. Nakonec znovu uteče skrze anomálii, pronásledovaným svým bratrem Dannym.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 olik olik | 16. června 2011 v 18:35 | Reagovat

a kedy budu poznamky na dalsie zviera v dinosauri.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama