Matthew Anderson

16. ledna 2011 v 19:02 | Abby
Herec: Ciarán McMenamin
Matt
Dabér: (Zatím žádný)
Hraje: 4, 5 série
Věk: 32
Výška: 180 cm
Místo narození: Enniskillen, Northern Ireland
Záliby: pěstování rostlin
Zaměstnání: Zoolog, Vedoucí teamu
Organizace: ARC

Je statečný, dobře vypadající, seběvědomý, zábavný, občas riskující.Nesnáší autoritu. Pracuje v ARC pro své důvody, které začnou pozvolna vyplývat. Ačkoliv je otevřený, přátelský, loajální a statečný je tak trochu i záhadný. Jeho minulost je temná - z jeho životopisu je jasné, že trávil roky svého života na hranici svých schopností - v divočině, v armádě. Ale nic neukazuje na to, jaký je ve skutečnosti uvnitř.

Zdá se být lhostejný ke vstahům. Můžeme si myslet, že nemá žádnou rodinu ani přátele, ale postupem času otevře své srdce lidem, obláště jednomu...

Radši by obětoval svůj život, než život někoho jiného. Poruší pravidla k záchraně cizího života, i přes Beckerův zákaz. Může se zdát jako traktivní romantický, ale jeho tajemství,ukáže jeho postavu v úplně jiném světle.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ACeddyJefpet ACeddyJefpet | E-mail | Web | 8. října 2018 v 23:23 | Reagovat

Pression arterielle  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre coeur  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-utiliser-cialis/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama