Oliver Leek

17. ledna 2011 v 22:37 | Abby
Herec: Karl Theobald
Působení: 2. série
1
Věk: 33
Výška: 182 cm
Místo narození: Neznámé
Záliby: válečné hry, sbírání motýlů, vaření
Stav: Zesnulý
Zaměstnání: Zaměstnanec ARC
Organizace:  ARC

Oliver Leek, pravá ruka Jamese Lestra. Oliver nepracoval v "Home Office" před narušením minulosti pravěkým předátorem v Permské době. (Epizoda 1.6)

Oliver obdivuje svého šéfa Lestra, dokonce si koupil i stejný oblek od stéjného krejčíře, pokoušel se ho zaujmout, ale marně. Oliver byl v dětství často opomíjen a proto je velmi stydlivý. Oliver v tichosti najal Caroline Steel jako špiona na Connora Templeho a jeho anomální tým. Také měl neznámou dohodu s Helen Cutter. (Epizode 2.4)

Oliver zaplatil za chycení budoucího predátora a jeho přivezení do Archy v bílé dodávce. Byl to pokus o zabití jeho šéfa Lestra. Když se anomální tým pokoušel dostat do Leekových souborů, byla spuštěna bomba, naštěstí se jí podařilo včas deaktivovat. Poté Leek uvěznil anomální tým. Ukázal jim svou pýchu a práci - 12 predátorů z anomálií v klecích ohraničených laserami. ( Epizode 2.6) Jeho plán explodoval když Cutter vyřadil "Nervový svěrák", který umožňoval kontrolu nad budoucími predátory. Cutter utekl, budoucí predátoři se obrátili proti Leekovi. Zabili ho, snědli ho.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Connor Connor | 2. ledna 2013 v 22:11 | Reagovat

Podle mě byl Leek jen malej,ubohej šmejd

2 TV Tom TV Tom | E-mail | 22. května 2016 v 15:19 | Reagovat

Ikdyš to byla zaporna postava patřil mezi moje oblibence ( ani nevím proč :) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama