Tvůrce seriálu mluví o filmu a nových sériích.

12. ledna 2011 v 21:34 | Abby |  Novinky o seriálu
Článek z 30. listopadu 2009
Tvůrce Primevalu mluví o nových řadách seriálu a filmu.
Zvedněte ruce Vy, co máte ještě pořád úsměv na tváři díky znovuvzkříšení Primevalu? Jak to tak vypadá, nejste jediní: také někdo další je zcela nadšen prospekty k dalším dvěma sériím (nemluvě o americké verzi a filmu), je to výtvarník Adrian Hodges.

Momentálně Tube Talk zjišťoval, jak je to s právy k Primevalu. Ve zkratce, Hodges plánuje 13 epizod čtvrté a páté řady a slibuje, že se ihned pustí do "nerváku", který po sobě zanechala třetí série, je však možné, že ne všechny tím zrovna potěší...
Americký spinoff je momentálně "na bodu programu" a detaily filmu téměř dokončeny. Samozřejmě, že opět můžete stisknout ,,play" aby jste se dozvěděli více...Co jsem z videa pochytila:

Jak komplikovaná nová serie bude?
Velmi komplikovaná, my právě teď celé dny pracujeme na storylines, máme vymyšlenu většinu z nové serie, což je 13 epizod, víme přesně kterým směrem se bude příběh ubírat, pracujeme už převážně na detailech, máme pět, vlastně sedm skript, zbývajících šest bude doplněno do Března. Pravděpodobně se již v březnu začne natáčet.

Pak tam právě mluví o tom, že fanoušci byli velmi zasažení něčí smrtí....a jestli je možné... aby se ta postava vrátila... a on mluví o tom, že už na konci druhé serie ukázali... že když některá z postav zemře, není to nenávratné....že vlastně není stoprocentní zda zahynula... ale že u téhle postavy nepřemmýšleli, že by se pro nastávající serii vrátila... ale že to do bucoucna nevylučují...( ale nejsem si jistá)

O filmu řekli.... že se dohadují s Warner Brothers... protože oni chtějí udělat velký amrický film... ta příprava je prý už zdlouhavá a natáčet by se mělo začít v květnu... ale že se snaží najít rovnováhu mezi filmem a seriálem... aby prostě z toho ve filmu neudělali něco jiného než jaký je seriál....aby to prostě nebyl film, který by nesl jméno Primeval a nebyl úplně o něčem jiném aby neuškodil seriálu.... aby to mělo nějaký smysl a tak.. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nick Cutter Nick Cutter | 29. ledna 2011 v 12:33 | Reagovat

Super!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama