3. Záhadná žena

7. března 2011 v 15:43 | Hrommi
Stručný popis
Anomálie se znovu otevírá a neprojde pouze stromová příšera, ale také tři lidé. Jedna žena však posléze umírá. V ARC nastane poplach při němž je Phillip a Rex v ohrožení života.

Detailní popis
V místním divadle se objeví anomálie. Tou projdou tři osoby - dvě ženy a muž. Jedna z žen náhle umírá (Charlotte) - muž (Ethan) její smrt svádí na druhou ženu (Emily). Mezitím se v ARC dozví o nové anomálii. K místu je povolán Matt, Becker a Abby. Connor chtěl jet také, ale zastavil ho Phillip Burton - nový šéf ARC. Ten chce vyzkoušet nový systém, který naskenuje všechny místnosti v Arše...

Matt je v divadle napřed a uvidí Emily. Ta před ním utíká do anomálie - Matt jde za ní. Tam je oba napadne stromová příšera (raptor lezoucí po stromech) a proto se musí zdržet. Do divadla brzy přijede Becker s Abby. Becker objeví anomálii a radši ji zavře. Nikdo neví, že je tu Ethan. Matt je uvězněn s Emily v pravěku, ale naštěstí Becker na nátlak Connora anomálii znovu otevře a vše dobře dopadne. Emily je převezena do nemocnice odkud prchá...

Connor zkouší nový skenovací systém. Phillip uslyší v jedné místnosti pískavý zvuk a jde se tam podívat. Najde Rexe a spustí poplach. Protože Connor již nový systém nainstaloval, vypnula se v ARC elektřina a uzavřely se všechny místnosti. Phillip a Rex jsou uvězneni v jedné místnosti, ale protože je nové zabezpečení tak spolehlivé, nedostanou se ven. Connor zjistí, že Phillipovi i Rexovi zbývá jen něco málo přes dvacet minut života...

Z anomálie utečou dvě stromové příšery - jedna zůstane v divadle, druhá uteče do ulic! Ethan se stále schovává a neuvědomuje si, že mu hrozí nebezpečí. Becker s Abby musí jednat rychle aby tvor neutekl z divadla. Nakonec ho dostihnou a Becker ho zastřelí.

Matt dostihne Emily, která utekla z nemocnice. Oba si promluví a Matt se dozví, že přišla z 19. století. Ke zděšení obou uvidí na střeše jednoho z bytů stromovou příšeru. Matt má naštěstí zbraň a tak jdou oba dohonit tvora a zneškodnit ho. Když se jim ho konečně podaří svázat, lano se přetrhne. Tvor na oba ihned zaútočí, oba se ale naštěstí stačí sklonit a vyhnout se smrtelnému útoku. Příšera z obrovské výšky dopadne na asfalt a zabije se - oba nebezpeční tvorové jsou zneškodněni.

Connor se snaží přes laptop připojit ke starému systému Archy. To se mu daří, ale ještě potřebuje heslo. Na poslední chvíli si vzpomene a podaří se mu zlomit ochranný systém. K Phillipovi dorazí lékaři a ti mu dají kyslík. Rex omdlel, ale Connorovi se podaří ho oživit. Phillip pochválí Connora a oficiálně ho vrátí zpět do týmu.
Ethan unikne z divadla a dostane se do ulic. Zabije jednoho člověka aby si mohl zajistit zázemí v jeho chatě. Odtud sleduje Matta a Emily jak se baví na mrakodrapu. Přísahá jí pomstu.


Sledovanost
3,74 mil (neaktuální)

Oblíbená hláška

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lester Lester | 11. června 2011 v 13:57 | Reagovat

Tahle epizoda patřila k těm horším.

2 filip filip | 17. května 2013 v 16:21 | Reagovat

Existuje ten stromový ještěr,nebo ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama