Červen 2011

Epizoda 5x6

29. června 2011 v 8:57 | Abby
Ták zatím nejsou titulky, ale tak uvidíme, kdy se v průběhu dne objeví.

EPIZODA: ANGLICKY, ANGLICKY S ČESKÝMI TITULKY - // - TITULKY: CZE / AJ -//- ONLINE DÍL

Děkujeme opět Editce za nalezení titulek. České budou jak jen to bude možné, neptejte se kdy :). Vložení do videa bude záležet na Tomovi a já vám díl nahraji online hned po uveřejnění (nebo Abby, dle domluvy) ;).
Prosím, vyčkejte. Díl se ještě konfiguruje - nevím co ještě dělá, ale toto slovo zní dobře.

Primeval 5x5

22. června 2011 v 13:52 | Ahena
Nový díl (5. epizoda) bude ke stažení co nejdříve na ulozto. Zatím ji opět můžete najít na torrentz.com. Titulky budou snad co nejdříve ;). Známe trápení s titulky :).

5. EPIZODA ANGLICKY, ANGLICKY S ČESKÝMI TITULKY -//- TITULKY: CZ, AJ

České titulky budou nejdříve v pátek kvůli časové tísni. Opět děkujeme za nalezení ENG titulek Editce.

CZ titulky - Hotovo! Stále tam zůstaly tečky, protože nejsem doma, takže jsem sem ten program v odkazech nestahovala. A ještě můžete být rádi, že jsem si kvůli vám ani nepřispala a místo toho přeložila titulky, takže pro příště byh byla ráda, kdybyste si počkali a neřešili, kdo by to mohl přeložit místo mě. Všichni víte, že už překládám titulky od čtvrté řady a nevykašlu se na vás, tak stačí počkat, člověk hold prostě občas nemá čas.


April Leonard

19. června 2011 v 20:47


Herečka: Janice Byrne
Organizace: Philipova (neznámá)
V epizodách: 5. série
Úmrtí: 5x5

Zatím se o této postavě mnoho neví, ale na první pohled v ní můžeme vidět něco zlého. Tudíž je postavou zápornou. Pracuje s Connorem jako asistent v laboratoři. Zemřela po pádu z poschodí, když na ni zaútočili Ptera.


3. Ve špatné době

19. června 2011 v 20:01 | Ahena
Stručný popis:
Connor je pořád zavřen v laboratoři a nekomunikuje se zbytkem týmu. Matt přemlouvá Abby, aby zkusila získat nějaké infomace o plánu Philipa. Raptor unikne do Viktoriánské doby, kde žije také Emily.

Detailní popis:
Matt přemlouvá Abby, aby zjistila, co Connor přede všemi tají. Abby se však bojí o jejich vztah, proto odmítne udělat jakékoliv scény.
Rozezní se alarm oznamující novou anomálii. Team (Becker, Matt, Abby) přijedou do galerie, kde najdou otevřenou anomálii a uprchlého raptora. Beckerovi se jej podařilo nalákat zpět do minulosti. Ne však do správné doby. Abby si všimne útržku novin, ležících na zemi. Zvíře je v době Viktoriánské. Zde je v Londýně v roce 1868 znám jako "Jack Pérák".
Matt se vydává do minulosti zachránit budoucnost. Jde po stopách, které jej zavedou do skladiště. Zde potká Emily, která v této době žije a o raptorovi ví. Snaží se ji přemluvit pro návrat do budoucnosti, pod varováním, že ví pravdu o jejím muži. V tom se manžel objeví. Původně to vypadá jako žárlivá scéna, ale v tom Matt řekne Emily její nepěknou budoucnost, která vyprovokuje útok. Matt byl napaden komplicem manžela, leží v bezvědomí na zemi.
Henry (manžel) odváží Emily.

V přítomnosti mezitím Connor zkouší nový vynález. Naštěstí se zkouška nepovede, jelikož se usmažila důležitá součástka. Abby je nešťastná, má před sebou několik rozhodnutí. Jede se podívat za Connorem, v tom ji však zastaví April a nenápadně vyhrožuje ztrátou práce. Touto situací vyvolá v Abby zvědavost. Přes kamery zjišťuje kód k laboratoři.

Henryho kočár se řítí ulicemi Londýna. Uvnitř je svázaná Emily a snaží se jej přemluvit k osvobození. V tom uslyšeli řev kočího. Komplic se podíval co se děje, ale raptor jej vytáhl z vozu a zabil. Vůz se převrátil a Henry ztratil vědomí, Emily sebrala své zbraně a osvobodila se z pout. (Henry jí chtěl po probuzení zabránit, ale ta jej praštila).
Utíká zjistit stav komplice, ale je mrtví. Obyvatel města vidí Emily v kápi a považuje ji za Jacka Péráka. Společně s Mattem se dají na útěk.

Abby se telefonicky spojí se zaneprázdněným Connorem a vyláká jej z laboratoře. Sama se tam vloupe a stáhne počítačová data. Tak, tak unikne odhalení. Connor a April pokračují v opravě vynálezu.

Matt a Emily jsou v pasti, když chtěli utéci před rozzuřenými občany. Aby toho nebylo málo, raptor útočí. Přemůžou jej, ale hrozba jde od lidí. Jsou pronásledováni, avšak musí vzít zvíře s sebou aby nezpůsobilo více škody. Shodí raptora do anomálie a Matt Emily ještě přemlouvá k návratu do přítomnosti. Původně nechce, ale poté ji Henry dohoní a střelí do ramene. Unikne do přítomnosti, kde ji pomůže Matt. Henry projde též, chce zastřelit Matta, ale je velmi zmaten novým prostředím. Vyhrožuje smrtí. V tom se probudí raptor a zaútočí na Henryho, kterého zabije. Becker rychle zareaguje a zvíře zneškodní.

April se snaží poštvat Connora proti Abby. Connor však zpočátku nevěří, ale poté co načapá Abby při útěku u dveří, rozčílí se. Ta mu řekne, že ví o spojení mezi Helen a Philipem. Connor to již dávno ví a nehledá v tom žádný důkaz. Pohádají se.

Backer, Matt a Emily se vrací na základnu. Matt se jde zeptat Abby na informace, podá mu disk se získanými daty.

Connor vytvoří umělou anomálii.

Sledovanost:

Hláška:

Brouci

18. června 2011 v 16:20 | Hrommi
Období: Budoucnost
Potrava: masožravec
Velikost: délka cca 12 cm
Počet zabití: 1
Stupeň nebezpečí: 4 - počet; prokouše se téměř vším; jde těžko zabít
Posledně zaznamenáno: první setkání s ARC (5x4)
V epizodách: 5x4

Tito velcí černí brouci z budoucnosti na první pohled nevypadají nebezpečně. Jejich síla je ale v množství. Tisíce těchto brouků vede asi 100x větší královna, která se pomocí svých pomocníků snaží dostat na nejlepší místo, kde by mohla naklást vejce. Má to vcelku jednoduché, protože její potomci se dokážou prokousat téměř vším. Případné útoky při hledání hnízda a potravy snáší tento hmyz velmi dobře, díky jejich velmi tvrdým krovkám. Podobně jako švábi se tedy dají velmi těžko zabít.

Primeval 5x4

15. června 2011 v 15:39 | Ahena |  Novinky o seriálu
Díl nahrávám na ulozto. Ke stažení je již na torrent.com.

4. EPIZODA ANGLICKY, ANGLICKY S ČESKÝMI TITULKY - // - TITULKY: CZ, AJ

3. epizoda je již nahrána, můžete se zdarma podívat o článek níže. České titulky budou možná ještě dnes večer, nebo během zítřka (podle času Werí, které za to moc děkujeme). Za nalezení ENG titulek děkujeme Editce.

Cz titulky - Hotovo. Kde jsou v titulkách jen tečky nechybí text, ale bylo tam info o tom, co se děje (jako pískání zvířat a podobně), to se mi překládat nechtělo, takže jsem tam dala jen tečky, abych nemusela přepisovat čísla v titulkách.

ONLINE DÍL

Aktualizace: Přidávám sem odkaz na online díl. Odkaz bude asi pár hodin ještě nefunkční díl se musí kovertovat. Poté už půjde, takže to zkoušejte na tomto odkaze: ODKAZ

Nový díl 5x3

8. června 2011 v 10:34 | Ahena |  Novinky o seriálu
Se středou přichází i nový díl Primeval. V pořadí již třetí. Díl bude uložen na ulozto.cz, je k nalezení na torrentz.com.

3. EPIZODA ANGLICKY, ANGLICKY S ČESKÝMI TITULKY - // - TITULKY: CZ, AJ

Prosím vyčkejte, co nejdříve budou titulky přeloženy a vloženy do videa které bude k dispozici online.

ONLINE DÍL V CELÉM ČLÁNKU

Oficiální Trailer na 5. sérii

5. června 2011 v 15:49 | Abby |  Novinky o seriálu
Opožděně oficiální trailer na pátkou sérii. Kdo ho neviděl, můžeš to teď napravit. Já ho osobně vidím poprvé.

Ráda bych také rozpoutala debatu a tom, jak jste nadšeni novými díly. Ráda bych slyšela Vaše názory.

Můj názor: Osobně si myslím, že Primeval hodně klesl. Díly jsou podle mě nudné až přímo nezáživné. Co vy?

Primeval Hra

5. června 2011 v 15:45 | Abby |  Novinky o seriálu
Našla jsem vcelku zajímavou hru. Nejdříve se mi obejvilo video, kde mi kapitán Becker říkal, že potřebujou pomoci s příšerami. Myslela jsem si,že je to pouze video. Jenže když na Vás začnou dinosauři běhat, mustíte je zneškodnit - postřílet.

Tak zkuste své štěstí. Hra je zde: HRA

Online Díl: 5x2

5. června 2011 v 15:36 | Abby |  Novinky o seriálu
Zřejmě tak za hodinu Vám se dodám odkaz, kde budete moci shlédnout Primeval s titulky. Je možné, že ještě poté to nebude chvíli fungovat. Nahrávám tento díl na sever megavideo a zkouknito.cz. A někdo psal na stránkách primeval.cz není to pojebaný megavideo. Stačilo říci, že s ním nejste spokojeně (I přesto, že tu máte návod, jak časový limit obejít). Takže se budete moci dívat ve dvouch různých přehrávačích.

Vaše Abby

Nový díl - 5x2

1. června 2011 v 19:14 | Abby |  Novinky o seriálu
Právě jsem dorazila domů, teprve teď. Takže Vám sem rychle hodím odkaz ke stažení dílu 5x2.

České titulky

2. EPIZODA - ANGLICKY, ANGLICKY S ČESKÝMI TITULKY - // - TITULKY: CJ, AJ

Tady máte titutky od nás. Později se to objeví i video s vloženými titulky i online.

Jinak Vážně děkujeme za propagaci jiných stránek o Primevalu na našich stránkách. Je to hloupé. Velmi hloupé a tím nám ukazujete, že naše snaha je naprosto zbytečná. Děkujeme.

Jinak, jak tu už v komentářích zaznělo primeval bude vysílat ČT 1, začne třetí sérií a bude pokračovat 4 od třetího července. Informace pochází od našeho návštěvníka, který se o tom zmínil o komentářích, od Kiwiho. Děkujeme Ti tímto velmi.

Váš Primeval Tým.